top of page
web.jpg

gal bitton. אוג 28, זמן קריאה 3 דקות

side1.png

טיפול היכרות מותאם אישית במתנה!

עברת את גיל 37?  את מוזמנת לקבל טיפול פנים בהתאמה אישית, במתנה!

חברת ALOKINO בראשון לציון מאמינה שאת צריכה לראות את השינוי והשיפור שהם מסוגלים לעשות עבורך ומעניקה לך טיפול היכרות שגם עושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר וגם מותאם באופן אישי ומדויק – לעור הפנים שלך

את יכולה להירגע: טיפול פנים בהתאמה אישית – במתנה

המכון הקוסמטי המצליח בראשון לציון – "דהשלי", משתרע על פני 3 קומות עם קרוב ל30 חדרי טיפולים בהם צוות רפואי נרחב, דיאגנוסטיות פרא רפואיות, קוסמטיקאיות ועוד!

והם החליטו לפנק אותך בטיפול פנים שהוא לא רק במתנה, אלא גם עושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, ובהתאמה אישית לסוג העור שלך.

נשים רבות רוצות להעלים את הקמטים ולהיראות צעירות יותר או אף לטפל בעור שסובל מיובש או דווקא עור שמנוני, ויש כאלו, במיוחד בישראל שטופת השמש, שסובלות מכתמי פיגמנטציה בפנים… כל אחת מאיתנו זקוקה לטיפול אישי ומותאם עבורה.

במסגרת הטיפול, לא רק שתקבלי ייעוץ על סוג העור שלך ואילו חומרים מתאימים לו, אלא ממש תיהני מהטיפול עצמו – ללא תשלום וללא התחייבות. דווקא במכון הקוסמטיקה הנחשב הזה הבינו שנשים רבות רוצות לטפל בעור הפנים, אך אינן יודעות מה הכי נכון עבורן ורוצות להתנסות לפני שהן ממשיכות לטיפולים כאלה או אחרים. ואם זה טיפול היכרות ללא עלות - אדרבה!

כאן בדיוק דהשלי נכנסו לתמונה ומעניקים לך טיפול שיראה לך מה הם מסוגלים לעשות על מנת להחזיר את מראה פנייך המון שנים לאחור!

עברת את גיל 37? רוצה להתנסות במוצרי דהשלי? בואי לטיפול פנים בראשון לציון – במתנה!

אז איך נדע להתאים לך את הטיפול? מכשיר מתקדם יאבחן את עור הפנים שלך בדיוק מירבי!

side1.png

אז מה מצפה לך שם בדיוק? קודם כל, כשתכנסי למקום, תבחינו בעיצוב היפה, הצבעים הבהירים והניחוחות הנעימים – תתמלאי בשלווה נעימה ויהיה לך קצת יותר טוב על הנשמה.

ראשית, תיכנסי לחדר האבחון, בו המאבחנת תסרוק את עור הפנים שלך במצלמה מקרוסקופית וייצא פלט מהמחשב, ובו פירוט של כל הפרמטרים של העור שלך. כן, גם היובש וגם הפיגמנטציה, אם יש כאלו, יזוהו שם.

המכשיר החדשני בו משתמשים ב"דהשלי" מזהה בקלות מרקמי ובעיות עור שונים, בין אם מדובר בנימים כהים, ביובש, באדמומיות ועוד – אף פרמטר לא חומק ממנו.

וכעת, כשהדוח שנכתב עבורך על ידי המחשב בידך, תועברי לחדר הטיפולים לטיפול שמותאם ישירות לעור הפנים שלך!

tip.png

עיסוי פנים מפנק – עם החומרים האיכותיים ביותר

בחדר הטיפולים תחכה לך המטפלת המיומנת, שתעסה את העור עם מגוון תכשירים, שמתאימים לעור שלך אישית. ואל תתפלאי לנוכח המגע הנעים כל כך של החומרים, שכן המוצרים במקום, כולם עשויים מחומרים איכותיים, וחשוב מכך – חומרים טבעיים, ממקורות צמחיים בלבד.

אלו, למרבה הפלא, מופקים באופן ביולוגי – מה שאומר שאלו הם תאי גזע מהצומח (בניגוד לרוב תעשיות הקוסמטיקה, שמפיקות זאת מן החי). אם גם לך חשוב להשתמש במוצרים אורגניים וטבעיים, תשמחי למצוא בין הרכיבים שם תפוחים, ענבים, ו-250 תמציות פרחים מהרי האלפים.

לכל מוצר ומוצר, יש את המרכיבים הייחודיים שלו. הסרום, לדוגמא, עשוי מאבקת יהלומים טהורה (הוא לא סתם מנצנץ) – רכיב שעושה פלאים לעור הפנים, וזה כבר ידוע לכל…

לא רק שתצאי משם בתחושת ריחוף – גם תיראי זוהרת יותר וצעירה יותר!

לאחר הטיפול, בו הוחדרו לעור שלך מוצרי דהשלי המדהימים, לא רק שאת צפויה לחוש תחושת ריחוף ורגיעה, אלא גם שהחיות תחזור לפנים, שייראו זוהרות יותר ואף בהירות יותר.

בסיום הטיפול, תרגישי אפקט של ליפטינג לעור הפנים שיוריד שנים מהמראה שלך!

והקטע הכי טוב – כל זה יהיה במתנה. כן, במתנה! לא רק הייעוץ במתנה, אלא כל הפינוק הזה, שאין מושלם ממנו.

עברת את גיל 37? רוצה להתנסות במוצרי דהשלי? בואי לטיפול פנים בראשון לציון – במתנה!

bottom of page