top of page
side1.png
side1.png

הקרדשיאנס לא טועות: הטיפול בקמטים שעובד באמת!

מכשיר ה"דיינמיס פרו" שבו פועלים למיצוק עור הפנים בטכנולוגיית לייזר

מתקדמת, באמת מעלים קמטים ומשווה לעור מראה צעיר יותר. הכירו את הטיפול ששומר על פניהן של הקרדשיאנס צעירות ורעננות

כתב: קובי טיריפינטו

טיפול היופי המסקרן שהפך לחלק משגרת היופי של כמה מהסלבס המובילות בעולם "נחת" סופסוף בישראל.

 

אחרי שקראנו בכל האתרים והמגזינים הנחשבים בעולם, שהאחיות לבית קרדשיאנס כמו גם ריהאנה, ביונסה ומדונה, הכניסו לשגרת הטיפוח הקבועה שלהן טיפול במכשיר החדשני – "דיינמיס פרו" ואף התמכרו לו, גם אתן הישראליות יכולות מעתה להתנסות בו, ולהתמכר.

טיפול היופי החדשני, המבוצע באופן אקסקלוסיבי במרכז "ALOKINO" בראשל"צ, מקבל חיזוק משמעותי, עם פרסומה של מטה-אנליזה של כמה עשרות מחקרים שממנה עולה המסקנה – הטיפול האמור באמת עובד - והמכשיר החדשני, המבוסס על טכנולוגיות לייזר מתקדמת - מצליח לעשות זאת באופן טבעי ובטוח, ומשיב את השנים לאחור. כן, כן, שמעתן נכון!

מערכת הלייזר של מכשיר ה"דיינמיס פרו" מבוססת טכנולוגיה מתקדמת ביותר, 4D שמה – ובה משתמשים למעשה ב-4 טיפולי לייזר שונים (SMOOTH®, FRAC3®, PIANO® SupErficial™) כאשר הקומבינציה ביניהם תכליתה לסייע בחידוש העור ובעידוד יצור הקולגן והאלסטין, במטרה להצעיר את העור, לשוות לו מראה זוהר ולמנוע הופעת קמטים וסימני הזדקנות.

top.JPG

דהשלי

פורסם 21/7/21

לקבלת דיאגנוזה 4D במתנה -
השאירי פרטים וניצור איתך קשר טלפוני

כבר לא צריך להשלים עם הקמטים – יש פתרון טבעי!

אם חשבתן שבעידן כה מתקדם עדיין לא מצאו מענה הולם לתופעה שמטרידה כל כך הרבה נשים – תחשבו שוב.

המכשיר החדש שפותח במשך 30 שנה, ונמצא לעת עתה בשימוש אצל רופאים בלבד, מצליח לעשות את הלא-ייאמן – להחזיר את הזמן אחורה ולהעלים את הקמטים באמצעות קרני לייזר, והחלק הכי טוב - בלי לחתוך, בלי לשאוב ובלי למתוח, ממש מתיחת פנים ללא ניתוח!

kard1.png

מומחי מרכז האסתטיקה הרפואית "ALOKINO", הראשונים לאמץ את הטכנולוגיה המתקדמת.

איך זה עובד?


"על כל עשור של חייכן – תזדקקו לטיפול אחד, במרווחים של חודשיים", אומרת ד"ר ילנה זלצברג ממרכז לאסתטיקה רפואית "ALOKINO".

"בהמשך תתבקשו להגיע רק פעם בשנה לשימור התוצאות. לדוגמה, אם את בת 55, תזדקקי לסדרה של חמישה טיפולים בסך הכל".

כיצד מתבצע הטיפול?
"מדובר בסשן של 45 דקות שנקרא D4 שנעשה בידי צוות רפואי בלבד. היצרנית האירופית הוותיקה שייצרה את הפלא הזה, השכילה להבין שטיפול בקמטים מוכרח להתבצע מתוך הפה (כן, בערך כמו רופא שיניים רק מינוס הכאבים והאימה), כי כך יש פחות שכבות להגיע אליהן עד הקמט, ביחס לפעולה שמבצעים מבחוץ".

זה גאוני, לא?


"בהחלט. במשך השנים, העור שלנו מאבד קולגן ואלסטין– חומרים יקרים מפז שגורמים לעור להיות מתוח ויפה, ובכך פוחתת גמישותו – ואז מופיעים הקמטים המבאסים.

במהלך הטיפול, משתמשים בארבע ידיות שונות, שבסופו של דבר גורמות לעור עצמו לייצר את הקולגן והאלסטין מחדש. אין פה שום התערבות כירורגית של אף מכשיר, אלא רק פעולת עידוד שתפקידה כאמור לסייע בייצור הטבעי של הקולגן, כאילו גורמים לפנים "לחזור לכושר", והן מייצרות שוב קולגן בעצמן".

"התוצאה", מוסיפה ד"ר זלצברג "נראית לעין כבר למחרת הטיפול הראשון, כשהגוף למעשה מתחיל לייצר קולגן ואלסטין באופן מזורז – העור מתחיל להימתח והגוף ממש מרפא את עצמו.

"התהליך הוא טבעי והדרגתי", מחדדת הבעלים של המרכז לאסתטיקה רפואית, מאיה בן ציוני מורד ומראה עור הפנים של המטופלת חוזר אחורה בזמן כמה שנים טובות, הן מבחינת המראה והן בהרגשה".

האם גם בשפתיים יהיה הבדל?

"כמובן! אף קמט אינו חומק מהמכשיר הזה".

בקיצור, אם מיהרתן לגוגל כדי לחפש את הכתובת של מרכז "ALOKINO" שמעניק את הטיפול האפקטיבי הזה, יש לנו שני פרטים נוספים שחשוב לנו לחדד.

הראשון, זכרו, התהליך גורם לכך שהגוף מרפא את עצמו – ללא משחות, ללא מריחה של קרמים, אלא אך ורק על ידי טיפולי לייזר שמעודדים את הגוף ליצירת קולגן ואלסטין והשני הטיפול מבוצע במכשיר הלייזר המתקדם והבטוח בעולם - כי כשמדובר בפנים שלך, חשוב שתפקידי אותן בידיים הכי מקצועיות וטובות שיש!

לקבלת דיאגנוזה 4D במתנה - השאירי פרטים וניצור איתך קשר טלפוני
bottom of page